Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Help text
bo: རོགས་རམ་ཡིག་ཆ

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས

en: disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Manage fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
bo: གནས་ཁོངས་འདི་འོག་གི་སྤྱོད་མཁན་ལ་སྟོན་པའི་རེའུ་མིག་རྩོམ་སྒྲིག་ཐད་ཀྱི་གསལ་བཤད།<br />སྤྱོད་ཆོག་པའི་HTML མཚོན་རྟགས། @tags

en: Node module element
bo: སྦྲེལ་གནས་མ་དཔེའི་གྲུབ་ཆ
