Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: enable
cs: povolit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disable
cs: Vypnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Help text
cs: Text nápovědy

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: Text field
cs: Textové pole

en: disable
cs: vypnout

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
cs: Pokyny, které se mají zobrazit uživateli pod daným polem při úpravě obsahu. <br />Povolené HTML tagy: @tags

en: Node module element
cs: Element modulu Node
