Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: enable
da: aktiver

en: Cancel
da: Annullér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Edit
da: Redigér

en: Help text
da: Hjælpetekst

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Size of textfield
da: Størrelse på tekstfelt

en: Text field
da: Tekstfelt

en: disable
da: deaktivér

en: Manage fields
da: Håndtér felter

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
da: Vejledning som vises til brugeren under dette felt på redigeringsformularen.<br />Tilladte HTML-tags: @tags

en: Node module element
da: Node-modul-element
