Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: enable
eo: ŝaltu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Help text
eo: Helpa teksto

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Text field
eo: Teksta kampo

en: disable
eo: malŝalti

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn

en: Node module element
eo: Elemento de noda modulo
