Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: enable
et: luba

en: Cancel
et: Tühista

en: Disable
et: Keela

en: Edit
et: Muuda

en: Help text
et: Abitekst

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Text field
et: Tekstiväli

en: disable
et: keela

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
et: Juhendid, mida näidatakse kasutajale muutmise vaates selle välja allosas.  
    <br />Lubatud HTML tag-id: @tags

en: Node module element
et: Postituse mooduli element
