Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: enable
fa: فعال‌سازی

en: Cancel
fa: لغو

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Help text
fa: متن راهنما

en: edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Size of textfield
fa: اندازه فیلد متن

en: Text field
fa: فیلد متنی

en: disable
fa: غیرفعال کردن

en: Manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
fa: دستور العملی که در فرم ویرایش، زیر این فیلد به کاربر نشان داده خواهد شد. <br />تگ‌های مجاز HTML: @tags

en: Node module element
fa: عنصر ماژول مطلب
