Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: enable
fi: ota käyttöön

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Help text
fi: Ohjeteksti

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Size of textfield
fi: Tekstikentän koko

en: Text field
fi: Tekstikenttä

en: disable
fi: pois käytöstä

en: Manage fields
fi: Hallitse kenttiä

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
fi: Tämän kentän alapuolella lomakkeella käyttäjälle näytettä ohjeteksti.<br />Sallitut HTML-merkit: @tags

en: Node module element
fi: Node-moduulin elementti
