Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: enable
gl: activar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Edit
gl: Editar

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Text field
gl: Campo de texto

en: disable
gl: desactivar

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
gl: Instruccións para presentar ó usuario debaixo deste campo no formulario de edición.<br />Etiquetas HTML permitidas: @tags

en: Node module element
gl: Elemento do módulo Nodo
