Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Title
hu: Cím

en: enable
hu: engedélyezés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disable
hu: Letiltás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Help text
hu: Súgó szöveg

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Size of textfield
hu: A szövegmező mérete

en: Text field
hu: Szövegmező

en: disable
hu: letiltás

en: Manage fields
hu: Mezők kezelése

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
hu: A felhasználók számára az űrlap szerkesztésekor a mező alatt megjelenő útmutató.<br />Megengedett HTML elemek: @tags

en: Node module element
hu: Tartalommodul eleme
