Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: enable
is: virkja

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disable
is: Afvirkja

en: Edit
is: Breyta

en: Help text
is: Hjálpartexti

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Text field
is: Textareitur

en: disable
is: afvirkja
