Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: enable
kk: косулы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Help text
kk: Анықтама

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару
