Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: enable
lv: ieslēgt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disable
lv: Atspējot

en: Edit
lv: Labot

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: disable
lv: izslēgt

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lv: Norādījumi, ko attēlot lietotājam rediģēšanas formā zem šī lauka.<br />Atļautie HTML tagi: @tags
