Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: enable
ml: പ്രവർത്തനക്ഷമമാക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Help text
ml: സഹായം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
