Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: enable
mn: идэвхижүүлэх

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Edit
mn: Засварлах

en: Help text
mn: Тусламж текст

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Text field
mn: Текст талбар
