Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: enable
nl: inschakelen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Help text
nl: Helptekst

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Text field
nl: Tekstveld

en: disable
nl: uitschakelen

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
nl: Instructies onder dit veld voor de gebruiker weergeven op het bewerkingsformulier.<br />Toegestane HTML-tags: @tags

en: Node module element
nl: Element van de Node-module
