Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: enable
sl: omogoči

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: disable
sl: onemogoči

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
sl: Navodila, ki bodo uporabniku prikazana pod tem poljem na orazcu za urejanje. <br />Dovoljene HTML oznake: @tags
