Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: enable
te: చేతనం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Help text
te: సహాయపు పాఠ్యం

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు
