Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: enable
ug: ئېچىش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disable
ug: تاقاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش
