Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Help text
am: የእርዳታ ጽሑፍ

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን
