Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Help text
az: Kömək mətni

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
az: Redaktə formasında bu sahənin altındakı istifadəçiyə təqdim etmək üçün təlimatlar.<br />İcazə verilən HTML teqləri: @tegs
