Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disable
bs: Onemogući

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Help text
bs: Pomoćni tekst

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Text field
bs: Tekst polje

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
bs: Instrukcije koje će biti prikazane korisniku kod izmjene ovog polja.<br />Dozvoljeni HTML tagovi: @tags
