Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: enable
ka: ჩართვა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Manage fields
ka: ველების მართვა
