Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: enable
lt: įjungti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: disable
lt: išjungti

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Nurodymai redaktoriui pateikiami žemiau šio laukelio.<br />Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: Node module element
lt: Mazgo modulio elementas
