Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: enable
sk: povoliť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Text field
sk: Textové pole

en: disable
sk: vypnúť

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
sk: Pokyny zobrazené používateľovi pod týmto poľom vo formulári pre editáciu.<br />Povolené HTML značky: @tags

en: Node module element
sk: Prvok modulu Node
