Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: enable
th: เปิดใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Size of textfield
th: ขนาดช่องข้อความ

en: Text field
th: ช่องข้อความ

en: Manage fields
th: จัดการช่องรับข้อมูล

en: Node module element
th: โหนดขององค์ประกอบโมดูล
