Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: enable
ur: فعال

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Help text
ur: مدد کے لیے عبارت

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Size of textfield
ur: متنی قطعہ کا سائز
