Title Override (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj
