Title Override (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Paths
fi: Polut

en: Title tag
fi: Otsikkotagi

en: The name can only consist of lowercase letters, underscores, dashes, and numbers.
fi: Nimi voi sisältää ainoastaan pieniä kirjaimia, numeroita väliviivoja ja alaviivoja.

en: Add and configure
fi: Lisää ja konfiguroi
