Title Override (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել
