Title Override (7.x-2.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Add and configure
id: Tambah dan konfigurasikan
