Title Override (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Paths
is: Slóðir
