Title Override (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Paths
kn: ಮಾರ್ಗಗಳು
