Title Override (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن
