Title Override (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre
