Title Override (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Paths
sk: Cesty
