Title Override (7.x-2.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Paths
ar: مسارات
