Title Override (7.x-2.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar
