Title Override (7.x-2.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Paths
cy: Llwybrau
