Title Override (7.x-2.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu
