Title Override (7.x-2.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde
