Title Override (7.x-2.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Paths
fr: Chemins

en: Title tag
fr: Balise Titre

en: The name can only consist of lowercase letters, underscores, dashes, and numbers.
fr: Le nom ne peut contenir que des lettres minuscules, des tirets bas, des tirets et des chiffres.

en: Add and configure
fr: Ajouter et configurer

en: A context with this name already exists. Please choose another name or delete the existing item before creating a new one.
fr: Un contexte avec ce nom existe déjà. Veuillez choisir un autre nom ou supprimer l'élément existant avant d'en créer un nouveau.
