Title Override (7.x-2.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Add and configure
he: הוסף והגדר
