Title Override (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Paths
hr: Putanje
