Title Override (7.x-2.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Paths
hu: Útvonalak

en: Title tag
hu: Cím címke

en: Add and configure
hu: Hozzáadás és beállítás
