Title Override (7.x-2.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Paths
it: Percorsi

en: Add and configure
it: Aggiungi e configura
