Title Override (7.x-2.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау
