Title Override (7.x-2.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Paths
mn: Замууд
