Title Override (7.x-2.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
