Title Override (7.x-2.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: Paths
pt: Endereços

en: Add and configure
pt: Adicionar e configurar
