Title Override (7.x-2.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare
